Łóżka / Łóżko Yoko

Łóżko Yoko to minimalizm w najlepszym wydaniu. Prosty, a zarazem gustowny mebel z ciekawym oparciem wyróżnia się nieskomplikowanym kształtem nadającym się do połączenia z dowolnymi meblami w każdym domu. Stabilna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość i funkcjonalność na długie lata.

Łóżko Yoko wykonane jest z najlepszej jakości, starannie wyselekcjonowanego drewna, co sprawia, że wspaniale wpasuje się w drewnianą aranżację sypialni. Może być też mocnym, tradycyjnym akcentem w nowoczesnej aranżacji. W zależności od wersji tego modelu, dostępna jest zarówno rama z drewna bukowego, jak też z drewna dębowego, czy jesionowego. W każdym przypadku zostało ono poddane profesjonalnej, bardzo precyzyjnej obróbce zapewniającej mu nie tylko odporność na czynniki zewnętrzne, ale też estetyczny wygląd i przyjemną gładkość desek. 

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, łóżko dostępne jest w wielu wersjach rozmiarowych, dzięki czemu nadaje się pod materace różnej wielkości. Ramę można dodatkowo wyposażyć w stelaż niezbędny do codziennego użytkowania mebla.
cena: 1409.00 PLN
Wymiar łóżka:
Materiał:
Wykończenie:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 204 cm
Wysokość: 72 cm
Głębokość: 221 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa