Łóżka / Łóżko tapicerowane Venus + LED

Gustowne łóżko z delikatnym podświetleniem może zmienić oblicze każdej sypialni! Łóżko Venus łączy w sobie nową technologię i klasyczne rozwiązania konstrukcyjne, które gwarantują najwyższą jakość i nieprzeciętną trwałość. Dzięki dokładnemu wykończeniu i  zachowawczej kolorystyce, mebel wspaniale odnajdzie się w dowolnej aranżacji.

Łóżko Venus to przemyślane zestawienie prostej bryły z niecodziennymi dodatkami. Choć sprawia wrażenie klasycznego mebla o nieskomplikowanej formie, to jednak kryje w sobie prawdziwe niespodzianki. Boczne, błękitne oświetlenie to zasługa zastosowania technologii LED. Ten dodatek nie tylko ułatwia funkcjonowanie w ciemności, ale też zmienia nastrój i zwiększa atrakcyjność wizualną mebla. Wyjątkowo interesującym rozwiązaniem jest schowek umieszczony w oparciu łóżka. Można w nim przechowywać dowolne przedmioty, choć ze względu na swoje rozmiary, najlepiej nada się do schowania książek lub gazet. Także szeroka i stabilna, wierzchnia część oparcia może posłużyć jako półka na drobnostki.

 

W parze z ponadprzeciętną funkcjonalnością łóżka Venus idzie jego wyjątkowa trwałość. Mocna konstrukcja jest zasługą specjalnie wyselekcjonowanych elementów drewnianych, z których zbudowano stelaż. Nie pękają one nawet przy dużym obciążeniu. Miękkie elementy, w tym oparcie wypełnione jest wytrzymałą, odporną na odgniecenia pianką. Całość wykończono precyzyjnie naniesionym obiciem, które dokładnie okala każdy element łóżka. Tapicerka może być wykonana z wybranego rodzaju tkaniny, ekoskóry lub ze skóry naturalnej. Klient może sam zdecydować o obiciu łóżka. W każdej postaci pozostaje ono odporne na przetarcia i zachowuje swoją atrakcyjność nawet przy codziennym użytkowaniu mebla.Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 160x200cm


cena: 3099.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 206 cm
Wysokość: 78 cm
Głębokość: 247 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa