Łóżka / Łóżko tapicerowane Saturn + LED

Oryginalna forma i nieprzeciętna funkcjonalność to największe zalety łóżka Saturn. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło uzyskać mebel o charakterystycznym, kolorowym podświetleniu. To coś, co zdecydowanie wyróżnia je spośród innych łóżek!

Łóżko Saturn to wyjątkowy mebel z niecodzienną opcją podświetlania bocznych paneli ramy. Po obu stronach cztery obszary mogą świecić się na kolor wybrany z kilku propozycji. Całość obsługiwana jest przy pomocy pilota, który umożliwia nie tylko wybór barwy, ale też intensywności światła. To opcja dla osób pragnących wprowadzić do domu odrobinę szaleństwa. Nowoczesne rozwiązanie zostało zestawione z dość klasyczną bryłą. Prosty kształt łóżka sprawia, że nawet przy intensywnym oświetleniu nie uzyskamy niepożądanego efektu przesady.

Okazałe rozmiary łóżka Saturn dają pewność optymalnego wypoczynku. Pozwalają przybrać dowolną pozycję ciała, zapewniając wystarczający obszar do relaksu i pełną swobodę ruchów. Wzrok przykuwa niecodzienne, pikowane oparcie łóżka. Nachylone do wewnątrz, jest kolejnym elementem dodającym oryginalności i decydującym o lekko futurystycznym charakterze mebla. Na uwagę zasługuje również precyzyjnie nałożone obicie, które w zależności od preferencji klienta, może zostać wykonane z ekoskóry, tkaniny lub skóry naturalnej. W każdym przypadku prace tapicerskie wykonywane są z równą starannością, co gwarantuje trwałość obicia i zabezpiecza przed odchodzeniem tapicerki od konstrukcji.

O wytrzymałości mebla decyduje dobór najwyższej jakości materiałów, w tym bezsęcznego drewna wykorzystanego do produkcji stabilnego , trwałego stelaża oraz sprężystego, piankowego wypełnienia, dzięki któremu oparcie jest tak wygodne.Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 180x200cm

cena: 2799.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 212 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 247 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa