Łóżka / Łóżko tapicerowane Pluton + LED

Szykowne wzornictwo i niestandardowa konstrukcja to cechy zwracające uwagę na łóżko Pluton. Poza atrakcyjnym fasonem, warto docenić oryginalne rozwiązanie oświetleniowe, które dodaje charakteru i wprowadza do sypialni wyjątkowy klimat.

Standardowa forma połączona z nowoczesnym wykończeniem i niezwykłymi dodatkami sprawia, że obok łóżka Pluton nie da się przejść obojętnie. Prosty kształt urozmaicony został delikatnym profilowaniem wezgłowia i dolnej części łóżka. Projekt oparcia został wykonany tak, by przynieść plecom maksymalną ulgę podczas siedzenia. Szerokie boki mogą natomiast sprawdzić się jako półka na podręczne przedmioty, np. budzik, okulary czy telefon. Łóżko Pluton wyposażone zostało w ciekawe dodatki konstrukcyjne, pozwalające na przechowywanie drobnych przedmiotów. Po obu stronach mebla znajdują się łącznie 4 podświetlane wnęki, w których zmieszczą się m.in. książki, budzik czy lampka z winem. Taki innowacyjny dodatek podnosi funkcjonalność łóżka i sprawia, że łatwo jest dojść do niego nawet przy zgaszonym świetle. Koniecznie należy podkreślić też wymiary mebla, które gwarantują skuteczny relaks w każdej pozycji.

Wygląd zewnętrzny to jednak nie wszystkie zalety łóżka Pluton. Jego konstrukcję oparto na masywnym stelażu wykonanym z bezsęcznego drewna, dzięki czemu mebel jest solidny i niepodatny na pęknięcia. Inne elementy wypełniono materiałami odpornymi na wgniecenia i pokryto wytrzymałą tapicerką, co przekłada się na atrakcyjność wizualną oraz nieprzeciętną trwałość.

 

Łóżko dostępne jest w 3 grupach cenowych, zależnych od rodzaju obicia. Klient może zdecydować się na tapicerkę w wersji skórzanej lub wykonaną z ekoskóry i tkaniny. Materiały nieznacznie różnią się od siebie wyglądem i fakturą.Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 180x200cm


cena: 2899.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 222 cm
Wysokość: 75 cm
Głębokość: 242 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa