Łózka drewniane / Łóżko drewniane Oksi

Łóżko Oksi to kolejny drewniany mebel o niestandardowej formie. Mocno rozbudowana rama dodaje mu monumentalności sprawiając, że świetnie wkomponuje się w przestronną sypialnię o dużej powierzchni do zagospodarowania. Proste wezgłowie świetnie uzupełnia całość. Duże i imponujące łóżko Oksi to mebel pasujący do przestronnych sypialni o klasycznym wystroju. Szerokie deski okalające ramę pozostawiają powierzchnię nadającą się do wykorzystania na swego rodzaju półkę. Można postawić na niej lampkę nocną lub położyć telefon, książkę. Jednocześnie te dodatkowe elementy stanowią ciekawe wykończenie dodające nutę elegancji. Kolorystyka łóżka zależna jest od drewna użytego do jego budowy. Oksi występuje w wersji bukowej, dębowej oraz jesionowej.

Solidną konstrukcję zawdzięcza się precyzyjnie wybranym, wytrzymałym deskom zapewniającym komfort użytkowania i ponadprzeciętną trwałość mebla. Ramy łóżka dostępne są w różnych rozmiarach, od których zależeć będzie pożądana wielkość materaca. 

Do łóżka dokupić można stelaż i materac, a także wykonane z identycznego materiału i utrzymane w jednakowej stylistyce stoliki nocne, które z łóżkiem stworzą piękny komplet zapełniający przestrzeń sypialni.

cena: 1909.00 PLN
Wymiar łóżka:
Materiał:
Wykończenie:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 233 cm
Wysokość: 63 cm
Głębokość: 231 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa