Łóżka / Łóżko tapicerowane Merkury

Najwyższa estetyka wykonania, perfekcyjne dopracowanie wszystkich elementów i nieszablonowe wzornictwo to pierwsze widoczne atuty łóżka Merkury. Poznając je bliżej, można przekonać się o niecodziennych walorach konstrukcyjnych i maksymalnej wygodzie, jaką mebel gwarantuje w czasie odpoczynku.

Łóżko Merkury to na pozór prosta bryła, typowa dla tego typu mebli. W rzeczywistości wyróżnia się ponadprzeciętną funkcjonalnością i zapewnia najwyższą jakość snu. Jego imponujące wymiary umożliwiają przyjmowanie dowolnych pozycji, co przekłada się na maksymalny komfort odpoczynku. Rozbudowane, częściowo pikowane oparcie gwarantuje zachowanie prawidłowej postawy ciała w trakcie siedzenia. Szeroka rama łóżka zapewnia mu dodatkową funkcję – na stabilnych bokach wyznaczono miejsca, które można traktować jako podręczne półki na drobne przedmioty, np. budzik czy okulary. Pikowane boki są mocniejszym akcentem wyróżniającym łóżko spośród innych  mebli utrzymanych w podobnej stylistyce. W połączeniu z pozostałymi elementami, rama sprawia wrażenie harmonijnej całości, w której każda część jest idealnie dopasowana do reszty. To natomiast powoduje, że mebel bez problemu wkomponuje się w dowolną aranżację, ciekawie łącząc się zarówno z modernizmem, jak i stylem klasycznym.

 

Łóżko zostało zbudowane z trwałego, odpornego na pękanie drewna, co sprawia, że jego stelaż jest mocny i niezwykle stabilny. Oparcie wypełniono materiałem o dużej sprężystości, dzięki czemu nigdy nie ulega ono odkształceniom.

 

Łóżko Merkury można dostosować do indywidualnych preferencji. Klient samodzielnie wybiera rodzaj tapicerki. Obicie może być wykonane z ekoskóry i tkaniny lub w całości ze skóry naturalnej. W różnych wersjach nieco inna będzie faktura materiału, co może nieznacznie przełożyć się na odmienne wrażenia wizualne. Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 160x200cm


cena: 2549.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa