Łóżka / Łóżko kontynentalne Pallas

Łóżko kontynentalne Pallas to nadzwyczajna wygoda i nietuzinkowy design wykorzystujący ponadczasowy, a jednocześnie efektowny motyw szachownicy. To idealny wybór do sypialni w stylu klasycznym, nowoczesnym czy glamour.

Tapicerowane łóżko Pallas świetnie sprawdzi się zarówno w dużej, jak i mniejszej sypialni. Dzięki monochromatycznej szacie kolorów, dopasuje się do wnętrza utrzymanego w dowolnej palecie barw.

Łóżko wyposażone jest w unikalną skrzynię ze sprężynami Boxspring. Jest to drewniana skrzynia na nóżkach wypełniona sprężynami bonnelowymi, która doskonale pootrzymuje komfortowy, 7 strefowy materac. Dzięki niemu, nasze ciało zawsze będzie ułożone w najdogodniejszej, ergonomicznej pozycji.

Łóżko cechuje się niezwykle solidną konstrukcją – obciążenie rozkłada się na kilka warstw, co sprawia, że poszczególne elementy mebla zużywają się wolniej niż w przypadku łóżek posiadających typową budowę.

Z naszymi łóżkami kontynentalnymi łatwiej jest o utrzymanie czystości w sypialni. Bezproblemowy dostęp do każdego miejsca pod łóżkiem sprawia, że odkurzanie bądź zmywanie podłogi to łatwa i przyjemna czynność.

Istnieje możliwość wyboru materaca nawierzchniowego z pianki wysokoelastycznej typu HR (grubość 19 cm w cenie 1000 zł)  lub pianki termoelastycznej Visco oraz materaca dodatkowego w formie nakładki o grubości 6 cm w cenie 459 zł.

Dedykowaną szafkę nocną do kompletu można zamówić, przechodząc do zakładki „Dodatki”. 

Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 160x200cm 
cena: 3399.00 PLN
Materiał:
Skrzynia na pościel:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Wysokość: 115 cm
Głębokość: 250 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa