Łóżka / Łóżko kontynentalne Frankfurt z materacem

Łóżko kontynentalne Frankfurt to niezwykle designerska propozycja dla miłośników innowacyjnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Jego nietypowy kształt bazujący na półkolistym, efektownym zagłówku oraz podświetlanej dolnej części łóżka (sterowanie pilotem), sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnej sypialni, dodając jej intrygującego charakteru.

Mebel wyposażony jest dodatkowo w praktyczne półki z gniazdem USB, dzięki którym możemy zrezygnować z szafek nocnych, montując na przykład wiszące oświetlenie po obu stronach łóżka.

Specjalna drewniana skrzynia Boxspring ze sprężynami typu bonell i materiałem izolującym zapewnia (w przeciwieństwie do tradycyjnego stelaża) stabilność łóżka na całej jego powierzchni, jego długą żywotność i wyjątkowo komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

Łóżko kontynentalne Frankfurt posiada optymalną wysokość – zarówno ścielenie łóżka, jak i wstawanie z niego jest prostsze, wygodniejsze i nie obciąża kręgosłupa. Wyjątkowość łóżka polega również na wykorzystaniu w nim posiada 7 strefowego, komfortowego materaca, z podziałem na specjalnie ukształtowane sfery o zróżnicowanej twardości. Daje to gwarancję prawidłowego ułożenia naszego ciała w czasie odpoczynku lub snu. Nasze mięśnie także zyskują odpowiednie wsparcie, a my wstajemy w pełni wypoczęci i zrelaksowani.

Istnieje możliwość wyboru materaca nawierzchniowego o wysokość 5 cm z pianki wysokoelastycznej typu HR lub pianki termoelastycznej Visco. W standardzie materac kieszeniowy 20 cm.

Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 180x200cm

cena: 7499.00 PLN
Materiał:
Rozmiar:
Materac nawierzchniowy:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 240 cm
Wysokość: 145 cm
Głębokość: 255 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa