Łóżka / Łóżko kontynentalne Crystallas

Łóżko kontynentalne Crystallas to ukłon w stronę stylu glamour. Luksusowe, wyjątkowo wygodne i elegancko wykończone połyskującymi kryształkami, stanie się prawdziwym skarbem każdej sypialni.

Drewniana skrzynia Boxspring ze sprężynami typu bonell i specjalnym materiałem izolującym zapewnia stabilność łóżka i jego bezproblemowe wieloletnie użytkowanie.

Łóżko Crystallas posiada 7 strefowy, komfortowy materac, z podziałem na specjalnie ukształtowane sfery o różnej twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje naturalne ułożenie naszego ciała podczas snu, zarówno na plecach, jak i na boku. Nasze mięśnie uzyskują ponadto odpowiednie wsparcie, a my budzimy się rano wypoczęci i w pełni zrelaksowani.

Łóżko jest w całości tapicerowane najwyższej jakości skórą naturalną, ekologiczną lub tkaniną oraz posiada gustowne, bardzo dekoracyjne pikowanie z kryształkami.

Spanie na wysokim, kontynentalnym łóżku ogranicza w znacznym stopniu ilość zawirowań kurzu, co ma duże znaczenie w przypadku alergików. Taka wysokość zapewnia również bezpieczne wstawanie bez ryzyka obciążeń kręgosłupa.

Materac 7 stref grubość 19 cm w cenie +1049zł  

Materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej Visco grubości 6 cm +459 zł.

Dedykowaną szafkę nocną do kompletu lub praktyczną pikowaną pufę- ławkę można zamówić, przechodząc do zakładki „Dodatki”.

Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 160x200cm

cena: 3499.00 PLN
Materiał:
skrzynia na pościel:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Wysokość: 111 cm
Głębokość: 226 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa