Łóżka / Łóżko tapicerowane Jowisz + LED

Łóżko tapicerowane Jowisz to wyjątkowo gustowny, uniwersalny mebel pasujący do każdego wystroju. Jego prostota i szyk przykuwają uwagę, a najwyższa jakość wykonania gwarantuje komfort użytkowania przez długi czas.

Łóżko Jowisz to kwintesencja modernistycznego minimalizmu. Ciekawe profilowanie ramy łóżka to nutka ekstrawagancji, która jednak zestawiona jest z prostymi, eleganckimi wykończeniami. Dzięki temu, nadaje się ono do wnętrz o dowolnej stylistyce, komponując się zarówno ze współczesnym wzornictwem, jak i klasycznymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Okazałe rozmiary sprawiają, że z pewnością stanie się ono głównym punktem sypialni i zadecyduje o jej charakterze. Wyjątkowo szeroki mebel zapewnia szczególny komfort i przestrzeń pozwalającą wypocząć w dowolnym ułożeniu ciała. Delikatnie pochylone oparcia wypełnione sprężystą pianką, dają możliwość siedzenia z zachowaniem wyprostowanych pleców, co przynosi ulgę kręgosłupowi. Szerokie elementy wykończeniowe wzdłuż obu boków zwiększają wrażenie stabilności mebla i wprowadzają pewną harmonię. Najwyższej jakości tapicerka jest wspaniałym zwieńczeniem łóżka i odpowiada za jego ostateczną elegancję.

Cztery boczne wnęki zwiększają atrakcyjność mebla, stanowiąc przy okazji bardzo funkcjonalny dodatek. Dzięki swojej pojemności, mogą służyć jako podręczne schowki na budzik, telefon czy książkę. Natomiast ich oświetlenie nadaje specyficznej atmosfery w całym pomieszczeniu i ułatwia dojście do łóżka nawet w zupełnej ciemności.

Obicie łóżka Jowisz można dobrać samodzielnie, decydując się na ekoskórę, tkaninę lub skórę naturalną. We wszystkich wariantach mamy do czynienia z wysokiej klasy tapicerką, która zachwyca atrakcyjnym wyglądem i trwałością.Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 160x200cm

cena: 3199.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 212 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 235 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa