Łóżka / Łóżko tapicerowane Emily

Łóżko Emily to jednak nie tylko elegancka forma z efektownie dopracowanymi wykończeniami, ale także niezaprzeczalna funkcjonalność i wygoda. Odpowiednia wysokość uzyskana dzięki wyraźnie zaznaczonym, chromowanym nóżkom sprawia, że łóżko jest wygodne w codziennym użytkowaniu. Komfortowe oparcie pozwala na siedzenie z odpowiednio ułożonym kręgosłupem, co przynosi ulgę nawet przy dużym zmęczeniu.

Ramę łóżka wykonano ze starannie wyselekcjonowanego drewna wysokiej jakości. Konstrukcja jest wytrzymała, a przy standardowym użytkowaniu nie niszczeje z upływem czasu. Materiały obiciowe dostępne przy tym modelu to skóra ekologiczna, skóra naturalna i tkanina odporna na plamy. W zależności od materiału, różnić będzie się faktura tapicerki. Istnieje możliwość wyboru koloru spośród wielu opcji znajdujących się w katalogu. 

Opcjami fakultatywnymi, dostępnymi przy zakupie łóżka Emily są pojemnik na pościel oraz stelaż niezbędny do jego zamontowania. Można też dokupić materac dopasowany do wymiarów mebla.


Wymiar łóżka w galerii dotyczy łóżka pod materac 180x200cm

cena: 1899.00 PLN
Materiał:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 204 cm
Wysokość: 101 cm
Głębokość: 204 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa