Łózka drewniane / Łóżko drewniane Dalida Max

Baśniowa forma drewnianego łóżka Dalida Max sprawia, że wspaniale pasuje ono nie tylko to zwykłej sypialni, ale też do pokoju dziecka, a szczególnie małej księżniczki. Piękne, delikatne wykończenia dodają mu niesamowitego uroku i sprawiają, że w każdej aranżacji zaprezentuje się równie atrakcyjnie.

Łóżko Dalida Max ma rewelacyjnie wyprofilowane elementy ramy, co nadaje mu specyficznego charakteru. Dzięki temu mebel może urozmaicić standardowe, klasyczne aranżacje, a w tych bogatszych wnętrzach wkomponuje się jako nietuzinkowy dodatek do wystroju. Doskonała estetyka projektu została wzbogacona solidną konstrukcją. Całość wykonana jest z wytrzymałych desek powstałych z trwałego drewna bukowego, dębowego lub jesionowego. Wybór drewna bez sęków sprawił, że uzyskane do ramy deski są gładkie i wyglądają niezwykle estetycznie. 

Łóżko Dalida Max można nabyć w różnych rozmiarach, do których należy dokupić materac o odpowiedniej wielkości. Należy uzupełnić je także o stosowny stelaż umożliwiający komfortowe ułożenie materaca.

cena: 1709.00 PLN
Wymiar łóżka:
Materiał:
Wykończenie:

Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 200 cm
Wysokość: 89 cm
Głębokość: 206 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa