Komplety wypoczynkowe / Komplet wypoczynkowy 3+2+1 Miraż

Eleganckie, niebanalne meble wypoczynkowe, w których ciekawie wykorzystano oświetlenie LED skutecznie odnowią salon, zmieniając przy tym nieco jego oblicze. Komplet Miraż to modernizm na najwyższym poziomie! Łączy w sobie współczesne wzory i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne.

Komplet wypoczynkowy Miraż to zestaw 3 przestronnych, niezwykle komfortowych elementów przeznaczonych łącznie dla 6 osób. Proste formy poszczególnych elementów gwarantują wygodę siedzenia, a dopracowane zagłówki i szerokie podłokietniki stabilizują głowę oraz ramiona. Wchodzące w skład kompletu sofy umożliwiają również komfortowy relaks w pozycji leżącej. Idealnie sprawdzą się na krótkie drzemki, lecz mogą też stanowić awaryjne miejsce do spania dla gości. Pod podłokietnikami znajdują się funkcjonalne wnęki, które można traktować jako schowki na kubki, książki, laptopa. Umieszczone we wnękach żarówki LED nie przeszkadzają użytkownikom, ale wprowadzają do pomieszczenia przyjemny klimat i ułatwiają poruszanie się po pokoju nawet przy zgaszonym świetle. Meble dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a w każdej wersji zachowano kontrastowe zestawienia,  które dodatkowo podkreślają nowoczesną stylistykę kompletu.

 

Zarówno fotel, jak też 3- oraz 2-osobowa sofa zostały zbudowane z identycznych materiałów. Solidność konstrukcyjną mebli uzyskano, dzięki wykonaniu stelaży z drewna niemającego sęków, a więc nie ulegającego pęknięciom w przeciętnych warunkach użytkowania. Wypełnienie siedzisk i oparć stanowi specjalistyczna, odporna na wgniecenia i odkształcenia pianka.

 

Tapicerkę można wybrać samodzielni spośród kilku opcji obiciowych i kolorystycznych. Dostępny jest komplet w wersji skórzanej, ale też wykonany z ekoskóry bądź różnych typów tkanin, w tym tkaniny odpornej na plamy. Ciekawą alternatywą jest połączenie skory naturalnej z ekologiczną.

Cena dotyczy tylko kompletu wypoczynkowego bez ławy.

cena: 8999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa