Komplety wypoczynkowe / Komplet wypoczynkowy 3 +2 + 1 Hermes

Reprezentatywny komplet wypoczynkowy Hermes to kwintesencja stylowego, nowoczesnego salonu. Dedykowany jest współcześnie projektowanym wnętrzom domów jednorodzinnych oraz apartamentom. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, poszczególne części zestawu prezentują się doskonale z każdej strony i w dowolnej konfiguracji.

Zestaw składa się z trzy i dwuosobowej sofy oraz fotela. Całość utrzymana jest w stylu nowoczesnym z elementami futurystycznymi (oryginalne podłokietniki z półkami i oświetleniem LED sterowanym pilotem).

Wszystkie elementy posiadają wyjątkowo komfortowe, nie wgniatające się, idealnie wyprofilowane siedziska z miękkiej, elastycznej pianki oraz szerokie, wygodne podłokietniki. Dzięki nim, możemy swobodnie ułożyć przedramiona w dowolnej pozycji. 

Komplet wypoczynkowy Hermes jest dostępny w wielu fantastycznych wersjach kolorystycznych oraz w kilku rodzajach obić (rożne rodzaje tkanin, w tym pokryte teflonem i plamoodporne, skóra ekologiczna, naturalna i ich połączenie). Dzięki swobodnej możliwości wyboru rodzaju obicia i jego koloru, będziemy w stanie idealnie dobrać zestaw do aranżacji naszego wnętrza.

Nasze meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na zużywanie się. Stelaż wykonany z drewna pozbawionego sęków pozwoli zachować im niezwykłą wytrzymałość na wszelkie obciążenia oraz pęknięcia.

 

cena: 9999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa