Komplety wypoczynkowe / Komplet Wypoczynkowy 3 + 2 + 1 Aventador

Komplet wypoczynkowy Aventador wyróżnia się futurystycznym wzornictwem, a także dużymi wymiarami. Jest to na tyle przestronny wypoczynek, że umożliwia wygodne siedzenie nawet dla 11 osób.

 

Wysokiej jakości stelaż z bezsęcznego drewna sprawia, że meble te cechują się dużą wytrzymałością. Można się wygodnie rozsiąść, nawet jeśli zaprasza się wielu znajomych – możemy mieć pewność, że nie będzie ścisku.

 

Ten komplet prezentuje się niezwykle oryginalnie i nowocześnie, a przy tym ma wiele ciekawych rozwiązań. Zalicza się do nich praktyczna i dekoracyjne funkcja LED z pilotem (sterowanie jasnością i kolorami oświetlenia) czy regulowane, komfortowe zagłówki. Dodatkowym atutem jest to, że meble te można dostosować do swoich potrzeb również pod względem doboru tapicerki i jej koloru. Komplet ten może być więc personalizowany i precyzyjnie dostosowany zarówno do naszych potrzeb, jak i do aranżacji salonu.

 

Zestaw Aventador 3/2/1 pozwala w pełni zrelaksować się zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej, co zawdzięcza wyjątkowej, sprężystej piance wypełniającej siedziska. Na wyróżnienie zasługują również niezwykłe w swojej formie podłokietniki, które, ze względu na swoje wymiary, imitują podręczne półki.

cena: 9999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa