Komplety wypoczynkowe / Komplet Falco 3+2+1Komplet Falco z naszej najnowszej kolekcji to ultranowoczesna propozycja dla kochających wyjątkowy, futurystyczny design. Falco stanowi połączenie innowacyjności z doskonałym komfortem użytkowania (regulowane zagłówki, idealnie profilowane siedziska). Doskonale sprawdzi się w dużych, otwartych przestrzeniach, stając się główną atrakcją we wnętrzu.

Cechą wyjątkową kompletu Falco są jego designerskie podłokietniki z oświetleniem LED, wyposażoną w półki. Dzięki nim, nasz mebel zabezpieczony jest w przypadku chęci odłożenia filiżanki kawy czy talerza. Możemy ułożyć tam również dekoracyjne przedmioty.

Zestaw prezentuje się doskonale zarówno w przypadku wersji jednokolorowej, jak i dwukolorowej. Dzięki różnorodnemu wyborowi najwyższej jakości materiałów obiciowych (skóra naturalna, ekoskóra, tkaniny, w tym plamoodporne) oraz bogatej kolorystyce, Falco odnajdzie się w każdym wystroju wnętrza.

Model powstał w oparciu o najwyższej jakości materiały, zapewniające mu wyjątkową trwałość. Zdrowe, mocne drewno, które zostało pozbawione sęków, wpływa na nadzwyczajną wytrzymałość mebla na wszelkie obciążenia oraz pęknięcia. Specjalna, super elastyczna pianka, która wypełnia siedziska, sprawia, że są sprężyste i odporne nawet na intensywną eksploatację.

.

cena: 9999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa