Narożniki / Narożnik Angel L

Współczesna estetyka, funkcjonalność oraz możliwość dopasowania wersji do indywidualnych potrzeb – to właśnie narożnik Angel L! Prosty kształt wyposażony w szereg udogodnień powoduje, że mebel atrakcyjnie wkomponuje się w stylistykę zarówno nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych pomieszczeń. Wygodne oparcia oraz dwa zagłówki zapewniają efektywny relaks w pozycji siedzącej. Szerokie, stabilne podłokietniki pozwalają komfortowo ułożyć ręce. Optymalnie dobrane wypełnienie sprawia, że nawet przy długotrwałym użytkowaniu siedzisko nie zapada się ani nie odkształca, zachowując pierwotne właściwości. Opcjonalnie narożnik Angel L dostępny jest w wersji z funkcją spania.

Kolor obicia narożnika można wybrać spośród całej palety barw. Wszystkie estetycznie łączą się z wykończeniami o srebrnym kolorze. Klient ma także możliwość wyboru materiału obiciowego. Proponujemy wersję ze skóry, ekoskóry, tkaniny standardowej lub plamoodpornej. Dzięki temu, Klient może decydować także o fakturze obicia.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

 

cena: 6499.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 277 cm
Wysokość: 95 cm
Głębokość: 277 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa