Fotele / Fotel Gabi

Połączenie wysokiej jakości materiałów i precyzyjnej konstrukcji pozwoliło na uzyskanie fotela, który obok elegancji, charakteryzuje się solidnym wykonaniem. W zależności od upodobań, można wybrać mebel pokryty tkaniną, bądź skórą naturalną. Dla sympatyków ekologii, jest również dostępna wersja fotela obszyta jej zamiennikiem – skórą ekologiczną. Bez względu na rodzaj obicia fotel jest bardzo przyjemny w dotyku, a wynikający z tego komfort, zapewni skuteczny odpoczynek w każdej chwili. Ponad to można łączyć tkaninę ze skórą, tworząc tym samym ciekawe zestawienie. Efektownym elementem są również metalowe nóżki, nadające całości nieco nowoczesności. 


Bardzo istotną cechą fotela Gabi jest jego trwała konstrukcja. Do produkcji użyto drewno pozbawione sęków, które chroni stelaż przed pęknięciami. Siedzisko pozostaje sprężyste i wygodne, dzięki zastosowaniu specjalistycznego, bonelowego wypełnienia. 

Dużym wybór kolorów materiałów obiciowych, umożliwia wybór konkretnego modelu, który najlepiej wkomponuje się w daną aranżację. Fotel pasuje do sofy Gabi oraz Kamila.
cena: 999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 75 cm
Wysokość: 96 cm
Głębokość: 78 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa