Narożniki / Narożnik Aventador

Narożnik Aventador to kwintesencja nowoczesnej elegancji w futurystycznym wydaniu. To połączenie nadzwyczajnego komfortu z wysublimowanym, jedynym w swoim rodzaju designem.

Aventador to idealny wybór dla podążających za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz oraz dla miłośników oryginalnych konceptualnie rozwiązań. Śmiały projekt kreatywnie wykorzystuje przestrzeń pod szerokimi, wygodnymi podłokietnikami. Można umieścić tam zarówno książki, jak i dekoracyjne przedmioty, które dzięki kolorowemu oświetleniu LED sterowanym pilotem, będą odpowiednio wyeksponowane. Ponadto dzięki narożnikowi z eleganckim oświetleniem, w salonie zapanuje wyjątkowy, romantyczny klimat. Dodatkowe oświetlenie przyda się także podczas oglądania telewizji. Regulowane zagłówki z kolei zapewnią optymalną wygodę.

Warto wspomnieć, że komfortowe podłokietniki stanowią jednocześnie także funkcję podręcznych stoliczków, na które odłożymy książkę, filiżankę z kawą czy talerzyk z przekąskami. Dzięki temu mebel idealnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również w przypadku spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Narożnik Aventador powstał w oparciu o materiały najlepszej jakości, co zapewnia mu wyjątkową trwałość. Zdrowe, mocne drewno pozbawione sęków oznacza nadzwyczajną wytrzymałość mebla na wszelkie obciążenia oraz pęknięcia. Specjalistyczna pianka wypełniająca siedziska i oparcia sprawia, że są sprężyste i odporne nawet na bardzo intensywną eksploatację. Bogaty wybór tkanin obiciowych w różnych kolorach gwarantuje dopasowanie do każdego wystroju wnętrza.

cena: 9199.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
tel. 795331285
tel. 784 505 689

Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 379 cm
Wysokość: 88 cm
Głębokość: 273 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa