Sofy / Sofa Vesta

Sofa Vesta jak i pozostałe meble z tej serii (narożnik i fotel) będzie stanowić doskonałe dopełnienie wnętrza zarówno w stylu modernistycznym jak i typowo tradycyjnym. Jej prosta forma oraz solidna konstrukcja przypadną do gustu każdemu. Stelaż sofy wykonano z bezsęcznego drewna, co w efekcie zapobiega powstawaniu odkształceń i pęknięć, które znaczącą obniżają komfort użytkowania mebla. Oparcie i siedzisko z pianki HR umożliwia optymalne ułożenie ciała i odciążenie napiętych mięśni. Ponad to pianka ta szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu i długo zachowuje sprężystość. 


Funkcja spania z pojemnikiem na pościel to świetne rozwiązanie nie tylko do małych wnętrz, gdzie nie ma oddzielnej sypialni, ale również do każdego domu lub mieszkania, gdzie przyda się dodatkowe łóżko dla gości. Wystarczy kilka prostych ruchów, aby uzyskać przestronne łóżko o powierzchni spania 150x200 cm. 

Sofa Vesta dostępna jest w materiałach obiciowych o najróżniejszej strukturze i kolorystyce. Tak duży wybór sprawia, że z całą pewnością każdy znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.


cena: 2626.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 242 cm
Wysokość: 93 cm
Głębokość: 100 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa