Narożniki / Narożnik Vesta

Już na pierwszy rzut oka narożnik Vesta daje wrażenie solidnie wykonanego mebla w klasycznym stylu. I takie są fakty. Duża precyzja z jaką powstawał każdy jego, nawet najdrobniejszy element pozwoliła na stworzenie najwyższej klasy mebla, który zapewni odpowiedni komfort i relaks po ciężkim dniu. Decydując się na zakup narożnika Vesta mogą być Państwo pewni doskonałego wyboru na lata.

Siedzisko posiada wypełnienie z pianki HR, która nie tylko nie odkształca się, ale przede wszystkim daje właściwe oparcie dla ciała zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej. Ponad to narożnik Vesta posiada funkcję spania z dużym pojemnikiem na pościel, co jest niezwykle praktyczne, zwłaszcza w małych domach czy mieszkaniach. Kilka prostych ruchów wystarczy, aby z narożnika uzyskać sporych rozmiarów łóżko (150x200 cm).

Narożnik Vesta oferowany jest w wielu wariantach materiałów obiciowych o najróżniejszej kolorystyce i fakturze. Oprócz tego istnieje możliwość dokupienia do zestawu fotela lub przestronnej sofy.

cena: 3198.00 PLN
Materiał:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 242 cm
Wysokość: 93 cm
Głębokość: 163 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa