Narożniki / Narożnik Mini Hamburg

Narożnik Mini Hamburg to kwintesencja i elegancji i dobrego smaku na najwyższym poziomie. Dzięki niemu każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Już jedno spojrzenie na ten piękny narożnik wystarczy, aby być pewnym, że każda chwila na nim spędzona upłynie pod znakiem pełnego relaksu. Utrzymany w kształcie litery L pozwala na odpoczynek w komfortowych warunkach kilku osób jednocześnie, a co za tym idzie, jest to wręcz wymarzony mebel dla sporej rodziny lub osób ceniących spotkania w gronie przyjaciół.

Mini Hamburg oprócz bezsprzecznych, estetycznych zalet posiada również solidną i stabilną konstrukcję wewnętrzną z naturalnego, bezsęcznego drewna. Takie rozwiązanie nie tylko sprawia, że jest to mebel na lata, ale również znacząco podnosi komfort jego użytkowania. Ponad to narożnik posiada w podłokietnikach praktyczne i ciekawie zaaranżowane szafki. Dzięki temu można zaoszczędzić w domu sporo miejsca.

Funkcja spania w narożnikach obszyta jest standardowo tkaniną typu drell.

cena: 4609.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 320 cm
Wysokość: 97 cm
Głębokość: 202 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa