Narożniki / Narożnik Madagaskar Mini

Narożnik Madagaskar Mini został stworzony z myślą o wielbicielach modernistycznego stylu, którzy ponad to zwracają dużą uwagę na sposób wykonania i nietypowe rozwiązania. Już kilka chwil spędzonych na nim wystarczy, aby przekonać się, że jest meblem z najwyższej półki, dzięki któremu można pozwolić sobie na pełen relaks w komfortowych warunkach. Sporych rozmiarów powierzchnia siedząca sprawdzi się idealnie w czasie rodzinnych spotkań lub wizyty przyjaciół.

Elementy konstrukcyjne narożnika Madagaskar Mini zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów jak naturalne, bezsęczne drewno, dzięki czemu cechuje je duża wytrzymałość. Oparcie oraz siedzisko wypełnione zostały elastyczną i sprężystą pianką, która przez długi czas zachowuje swoje właściwości.

Na szczególną uwagę zasługują duże, wygodne podłokietniki, które mogą spełniać również funkcję podręcznego stolika. Wnęki podłokietników dostępne są także w wersji z wielokolorowym podświetleniem led sterowanym pilotem. Oprócz tego istnieje możliwość dokupienia funkcji spania. Dzięki temu, przy kilku prostych ruchach, można szybko uzyskać sporą powierzchnię do spania.

cena: 4399.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 294 cm
Wysokość: 87 cm
Głębokość: 200 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa