Narożniki / Narożnik Madagaskar L

Narożnik Madagaskar L został zaprojektowany z myślą o wielbicielach nowoczesnego designu, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania i nietuzinkowe rozwiązania. Już jedno spojrzenie wystarczy, aby przekonać się, że jest to mebel wysokiej klasy, dzięki któremu można poczuć się naprawdę komfortowo. Duża powierzchnia siedząca pozwala na spędzanie czasu na narożniku w większym gronie.

Podstawę konstrukcji narożnika Madagaskar L stanowi wykonany z naturalnego, bezsęcznego drewna bonel siedziskowy, który cechuje wyjątkowa wytrzymałość na różnego typu uszkodzenia i pęknięcia. Ponad to wypełnienie ze specjalnej, sprężystej pianki zapewnia właściwe oparcie dla ciała i szybko wraca do pierwotnego kształtu. Narożnik posiada duże, wygodne podłokietniki, które oprócz wiadomej funkcji, mogą również stanowić praktyczny stolik. Wnęka pod nimi to doskonałe miejsce na domową biblioteczkę, bibeloty lub posłanie dla niedużego pupila. Opcjonalnie można dokupić funkcję ledowego podświetlenia wnęki sterowane pilotem. Dzięki temu można uzyskać efektowne światło w rozmaitych kolorach.

Narożnik Madagaskar L dostępny jest w wielu rodzajach tkanin obiciowych o najróżniejszej fakturze i kolorystyce. Istnieje również możliwość dokupienia funkcji spania.

cena: 5299.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 276 cm
Wysokość: 87 cm
Głębokość: 276 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa