Narożniki / Narożnik Madagaskar

Narożnik Madagaskar z całą pewnością zwróci uwagę wielbicieli nowoczesnego wystroju wnętrz. Masywna konstrukcja o mocno zarysowanej formie i dużej powierzchni siedzącej daje poczucie solidności i wytrzymałości tego mebla, co w efekcie potwierdza porządne wykonanie. Kształt w podkowę pozwala nie tylko na wypoczynek w naprawdę komfortowych warunkach, ale również na spotkania w licznym gronie rodziny i przyjaciół.

Ponad to narożnik Madagaskar wyposażony został w praktyczne zagłówki oraz poduszki, które stanowią doskonałe podparcie dla pleców. Wygodne, duże podłokietniki mogą pełnić również rolę stolików. Boki narożnika Madagaskar posiadają wnęki z półkami oraz opcjonalnie z podświetleniem ledowym , co daje niesamowity efekt, zwłaszcza wieczorem. Jest to również świetne miejsce na posłanie dla pupila bądź domowe bibeloty.

Narożnik Madagaskar dostępny jest w wielu rodzajach materiałów obiciowych, a także w bogatej kolorystyce. Oprócz tego istnieje opcja dokupienia funkcji spania, dzięki czemu uzyskamy w domu dodatkowe, przestronne łóżko np. dla gości.

cena: 5899.00 PLN
Materiał:
Funkcja spania:

Jak na zdjęciu
Lustrzane odbicie zdjęcia

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 350 cm
Wysokość: 87 cm
Głębokość: 200 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa