Łóżka tapicerowane / Łóżko Sylwia

Luksusowe łóżko to obowiązkowy element każdej sypialni. Model Sylwia to jeden z najbardziej modernistycznych produktów w naszym sklepie. Awangardowy kształt oraz niezwykle funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują stuprocentową satysfakcję podczas odpoczynku na łóżku Sylwia. Duży rozmiar w połączeniu z dodatkowymi sprawia, że w sypialni praktycznie nie potrzeba już żadnych mebli.

Designerskie stoliki połączone z podstawą są bardzo praktyczne i umożliwiają ustawienie lampki nocnej lub budzika. Idealnie dopracowane szczegóły łączą się w nowoczesną, piękną całość dając mebel pasujący do mieszkań urządzonych w dowolnym stylu. Różne wersje kolorystyczne sprawiają, że można dobrać łóżko komponujące się z każdą aranżacją. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość mebla i możliwość długotrwałej eksploatacji bez obaw o jego uszkodzenie. 
cena: 2549.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 280 cm
Wysokość: 92 cm
Głębokość: 255 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa