Łóżka tapicerowane / Łóżko Pekin

Łóżko Pekin jest utrzymane w prostym, aczkolwiek bardzo gustownym stylu. Ciekawe dekory na oparciach i w dole ramy nadają mu szczególnego charakteru. Dzięki zachowawczości zdobień, łóżko pasuje do każdego wnętrza i bez względu na aranżację, neutralnie połączy się z wcześniejszym umeblowaniem. Duża przestrzeń obu części łóżka gwarantuje stuprocentowy wypoczynek, bez względu na pozycję przyjętą podczas snu.

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje niezawodność i wytrzymałość. Precyzyjny dobór drewna wykorzystanego do stworzenia ramy sprawił, że mebel nie posiada śladów po sękach i nie jest podatny na pękanie. Łóżko Pekin zostało doskonale wykończone tapicerką, której rodzaj można dostosować do indywidualnych preferencji. Dostępne są obicia ze skóry naturalnej, ekologicznej oraz z nowoczesnej, wykazującej właściwości plamoodporne tkaniny. Kolor tapicerki można wybrać spośród dziesiątek opcji katalogowych. Istnieje możliwość doposażenia łóżka w pojemnik na pościel wraz z potrzebnym do niego stelażem.
cena: 1899.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 204 cm
Wysokość: 101 cm
Głębokość: 224 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa