Łóżka tapicerowane / Łóżko Kwadro

Urokliwa prostota i gustowne wykończenia to czynniki szczególnie zwracające uwagę na łóżko Kwadro. Perfekcyjne zachowanie kątów prostych w oparciu oraz delikatniejsze kształty podstawy łóżka świetnie się uzupełniają, tworząc uniwersalny mebel pasujący do dowolnego wystroju wnętrz.

Łóżko Kwadro to jednak nie tylko estetyczna forma, ale również zachwycająca jakość. Rama wykonana z wysokiej klasy drewna cechuje się nieprzeciętną wytrzymałością. Wybór drewna pozbawionego sęków sprawił, że każdy element jest tu równie trwały i estetycznie obrobiony. Całość zostanie precyzyjnie pokryta pięknym obiciem, które w zależności od preferencji klienta, może zostać wykonane ze skóry ekologicznej, naturalnej lub z wyjątkowej tkaniny. Podwójne, chromowane nóżki z każdej strony gwarantują całkowitą stabilność, atrakcyjnie uzupełniając delikatny materiał tapicerski. Barwa obicia jest indywidualnie wybierana z bogatego katalogu kolorów. 

Łóżko Kwadro może zostać doposażone w pojemnik oraz wymagany do niego, specjalny stelaż. Można również dokupić materac o wymiarach idealnie pasujących do ramy.
cena: 1599.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 204 cm
Wysokość: 104 cm
Głębokość: 224 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa