Łóżka tapicerowane / Łóżko Księżycowe

Łóżko Księżycowe to pierwszy tak doskonały mebel. Nie tylko eleganckie i wygodne, ale też urozmaicone niespotykanymi dotąd rozwiązaniami designerskimi nada się do każdej sypialni.

Prosty kształt łóżka to tylko wstęp do dalszych atrakcji. Duże i wygodne, gwarantuje efektywny relaks. Minimalistyczna forma pozwala łączyć je z meblami utrzymanymi w różnym stylu. Nowoczesne dodatki dopełniają futuryzm lub interesująco kontrastują z klasycznymi aranżacjami. Nietypowym, aczkolwiek fantastycznym elementem jest listwa oświetleniowa umieszczona we wnęce łóżka. Stanowi oryginalną dekorację, ale przede wszystkim, podnosi funkcjonalność mebla. Dzięki własnemu oświetleniu, łóżko różni się od innych pozycji, wnosząc do pomieszczenia specyficzny, intrygujący klimat. Przemyślany dobór materiałów i wykonanie przy zachowaniu najwyżej precyzji sprawia, że łóżko Księżycowe będzie cieszyło nas swą użytecznością przez długi czas.
cena: 2549.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 195 cm
Wysokość: 98 cm
Głębokość: 221 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa