Łóżka tapicerowane / Łóżko Costa

Łóżko Costa to standardowa forma, którą spośród innych mebli wyróżniają detale, takie jak ciekawie karbowane oparcie oraz nietypowe profilowanie nóżek. Te drobne elementy dodają charakteru i wpływają na jego wyjątkowość. Istotą łóżka jest jednak solidna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę nawet po latach użytkowania. Zawdzięczamy to najlepszemu drewnu wykorzystanemu do produkcji ramy. Oparcie łóżka gwarantuje komfort siedzenia i poprawne ułożenie głowy, karku, kręgosłupa.

Obicie łóżka zależne jest od upodobań klienta i może zostać wykonane ze skóry ekologicznej, naturalnej, bądź też z tkaniny odpornej na plamy. Wielość barw do wyboru dodatkowo powoduje, że mebel bez najmniejszego problemu dobierze się do określonego pomieszczenia. 

Łóżko Costa może być jeszcze bardziej funkcjonalne, jeśli uzupełni się je o pojemnik na pościel wraz z niezbędnym do niego stelażem. To świetna opcja, gdy brakuje miejsca na przechowywanie pościeli.
cena: 1999.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 204 cm
Wysokość: 101 cm
Głębokość: 224 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa