Łóżka tapicerowane / Łóżko Cleo

Solidna drewniana konstrukcja została wykonana z bezsękowego drewna, co zapewnia jej ponadprzeciętną wytrzymałość i elegancki wygląd. Dopracowane w każdym szczególe zdobienia i wykończenia dodają uroku sprawiając, że całość prezentuje się wyjątkowo elegancko. 


Łóżko Cleo dostępne jest w wielu wersjach różniących się rodzajem materiału obiciowego, a co za tym idzie - także ceną. Ponadto można wybierać spośród licznych opcji kolorystycznych. Wśród rozwiązań tapicerskich wyróżnia się skórę ekologiczną i naturalną oraz specjalistyczny materiał obiciowy charakteryzujący się odpornością na plamy. Szeroki wybór barw tapicerki pozwala dobrać ją do stylu, w jakim umeblowana jest cała sypialnia. 

Poza oczywistą funkcją spania, łóżko Cleo może dodatkowo zostać wyposażone w pojemnik do przechowywania pościeli. Jest to jednak opcja fakultatywna, osobno płatna. Do pojemnika wymagane jest zamontowanie specjalnego stelaża.
cena: 1899.00 PLN
Materiał:

Sprawdź listę materiałów
Podczas składania zamówienia proszę wybrać grupę tkanin, szczegóły dotyczące wyboru materiału i kolorystyki zostaną ustalone z naszym działem handlowym.
Chcesz kupić na raty?
Sygma Raty
Wymiary:
Szerokość: 204 cm
Wysokość: 101 cm
Głębokość: 224 cm

Szczegółowe wymiary produktu znajdują się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Super Sofa gwarantuje

100% zadowolenia

Szybka wysyłka

Wysoka jakość

Podobne produkty

SuperSofa